KOŠUTNJAK 2017 – Novogodišnja planinska trka

Filed in Izveštaji, Planinsko trčanje by on December 27, 2017 • views: 613

Krajem 2017. godine PSK Balkan je organizovao Novogodišnju planinsku trku.

Rezultate u PDF formatu možete preuzeti klikom OVDE.

 

REZULTATI:

ŽENE

Kategorija – juniorke – 6 km

1 83 Robin Nikolić OAK  Beograd 30:02
2 38 Marija Šljivić Borac  Paraćin 33:10
3 71 Jasmina Kempić OAK  Beograd 34:50
4 98 Katarina Mini individualac 1:12:10

Kategorija – seniorke – 12 km

1 43 Ivana Živković OAK  Beograd 57:03
2 48 Maja Simić PSK Balkan 1:02,12
2 127 Jelica Joković individualac 1:04,29
3 2 Tijana Panić Kassios dias 1:04,33
4 121 Dragana Kurtović SRP 1:04,39
5 113 Olga Stanojević PSK  Pobeda 1:07,10
6 143 Irena Pavlović individualac 1:12,37
7 132 Milica Medić AK  Smederevo 1:13,05
8 85 Danijela Srećković individualac 1:13,40
9 75 Danijela Petrović BRC 1:17,20
10 56 Danijela Gojkov BRC 1:17,23
11 136 Ana Jovaović BRC 1:17,25
12 51 Marina Lazić Avala Subotom 1:17,55
13 128 Nataša Sarajevčić Liga kod Juge 1:18,05
14 137 Zorica Urukalo BRC 1:18,44
15 39 Nataša Naletin PSK Balkan DNS
16 215 Dragana Vidaković individualac DNS
17 60 Ljiljana Tasić Maratonac  Pančevo DNS
18 215 Dragana Vidaković individualac DNS

 Kategorija – mladje veteranke – 6 km

1 205 Ana Milosavljević individualac 33,41
2 9 Olja Lapčević SRP 34,50
3 97 Danijela Vučak OAK  Beograd 37,10
4 211 Smilja Pilipović OAK  Beograd 37,20
5 4 Snežana Kostić individualac 37,23
6 149 Zorica Klempić PSK  Balkan 38,00
7 107 Dušanka Nigrenji PSK  Balkan 38,55
8 210 Vesna Đoković PSK Balkan 40,10
9

 

147 Vladislava Milčić Individualac 40,30
7 Snežana Brković NRC
10 23 Vitaminka Zrnić MT  Požarevac 41,49
11 42 Ivana Dubljanin Individualac 42,20
12 242 Ljubica Lukač PSK Balkan 44,43
13 140 Milena Ilić individualac 49,00
14 110 Valentina Kojić individualac 1:12,10
15 67 Aleksandra Todorović BRC 1:17,09
16 36 Violeta Dinić Milosavljević BRC 1:17,10
17 75 Jelena Petrović BRC 1:17,20
18 138 Milena Đakić individualac DNS

Kategorija – veteranke – 6 km

1 104 Stanka Pavićević invidivualac 30,57
2 1 Vesna Gajić OAK   Beograd 31,14
3 3 Olivera Milojević individualac 41,42
4 21 Nada Živkov individualac 41,50
5 34 Vesna Đorđević SFS Borac 42,37
6 103 Nada Draškić TRK 52,40
7 12 Snežana Jovički individualac 55,25
8 46 Dragica Mitić individualac 1,17:06
9 217 Vera Velimirović individualac DISK

 Kategorija – veteranke – 6 km

1 15 Svetlana Stamenković PSK  Balkan 40,22

 MUŠKARCI

Kategorija – juniori – 6 km

1 22 Veljko Savić AK  Surčin 22,34
2 27 Damir Klempić OAK  Beograd 27,27
3 54 Dušan Marković PSK  Pobeda 29,18
4 18 Aleksa Banković PSK  Pobeda 31,55
5 28 Mihailo Jeremić individualac 34,24
6 214 Dino Klempić OAK  Beograd 35,24
7 27 Petar Popović individualac 51,45

Kategorija – seniori – 12 km 

 

1 122 Ratko Maksimović PSK  Balkan 49,16
2 80 Srđan Mate           BAK 49,22
3 19 Tomislav Panić Borac Paraćin 49,30
4 141 Nikolić  Dejan OAK 52,14
5 134 Bojan Đačić PSK Balkan 54,19
6 73 Vladimir Riling TK Spring 55,10
7 16 Marko Radovanović OK  Paraćin 57,04
8 7 Miloš Milosavljević BRC 57,18
9 120 Athanasios Tsirimiagkos Kassios dias 58,05
10 17 Slobodan Radovanović OK Magic Map 58,07
11 221 Slobodan AK Sava 59,09
12 32 Nenad Stanisavljević individualac 59,23
33 Nikola Oljača individualac
13 115 Dragan Grujić PSK Balkan 1:00,15
14 131 Stefan Zarić BURT 1:00,47
15 130 Nikola Maravić BURT 1:01,25
16 74 Marko Subotić Cerski junaci 1:01:55
17 84 Marko Vojinović Maratonac  Pančev 1:02,12
18 68 Aleksandar Jovanović Avala Subotom 1:02,19
19 72 Slavenko Božić PSK Balkan 1:03,07
20 126 Aleksandar Kostić Avala Subotom 1:03,13
21 116 Stefan Ranitović PSK Balkan 1:03,34
22 57 Alexandros Mavronas Kassios dias 1:04,23
23 144 Goran Vuksanović PSK Balkan 1:04,25
24 218 Darko Vasić PSK Balkan 1:04,27
25 100 Dejan Todorović PSK Balkan 1:05,59
26 40 Goran Vujisić PSK Balkan 1:05,59
27 64 Vladimir Rajić PD Vukan  Požarevac 1:06,57
28 41 Miljan Matić BTL 1:08,35
29
 
76 Nenad Veljković Maratonac Pančevo  
1:08,54
44 Goran Brzaković Avala Subotom
30 123 Ivan Milosavljević Avala Subotom 1:08,55
31 133 Aleksandar Rajić Topličanin Prok. 1:09,00
32 135 Miloš Vladisavljević individualac 1:09:25
33 24 Predrag Đerić RT Beograd 1:09,37
34 81 Marinko Knežević Maratonac Pančevo 1:09,58
35 125 Ivan Ivanović STP 1:10:36
36 30 Miloš Gopić PSK Balkan 1:11,07
37 129 Dušan Marinković PSK Balkan 1:17,14
38 55 Mihailo Diligenski individualac 1:17,17
39 53 Dragan Savčić individualac 1:17,43
40
41
49
79
Dragan Lazić
Dragan Rajković
Avala Subotom
BRC
1:17,55
1:19,00
42 124 Nemanja Slavić PSK Balkan DNS
43 52 Miloš Munitlak Individualac  
44 45 Nikola Milanović individualac VK
45 50 Andrej Novaković PSK Alti DISK
46 222 Veroljb Zmijanac BRC  
47 29 Viktor Varga Tribe  
48 11 Milan Ivić SRP  

Kategorija – mladji veteran  35 do 45  – 6 km

1 42 Savić Miloš AK Cerski junaci 27,12
2 95 Aleksandar Glavonjić individualac 28,59
3 91 Vladimir Đikanović individualac 30,34
4 10 Milorad Stojanović PSK Balkan 30,58
5 109 Danilo Obradović PSK Balkan 31,00
6 148 Vladimir Petrović Avala Subotom 40,07
7 5 Aleksandar Savić Liga kod Juge 44,14
8 111 Nikola Miljković BURT 54,58
9 150 Slobodan Đorović Avala Subotom 1:07,37
10 59 Dejan Ivanković BRC 1:11,47
11 112 Nikola Minić Individualac 1:12,10

 Kategorija – veteran 45 do55 – 6 km

1 151 Saša Antić individualac 27,20
2 25 Aleksandar Mitić Maratonac  Pančevo 27,43
3 99 Miroslav Ranđelović NRC 29,05
4 26 Marko Anđelković Borac  Paraćin 29,45
5 50 Zoran Mihajlović individualac 30,09
6 14 Nenad Kovač individualac 31,04
7 108 Aleksandar Bovarev individualac 32,12
8 93 Predrag Šekara PSK Balkan 35,35
9 63 Zoran Pešić DMB 36,06
10 92 Srđan Marković PSK Pobeda 39,59
11 89 Michail Becker BRC 1:13,20
12 145 Mihajlo Stojčevski Olimp 1:15,59

Kategorija – veterani 55+  – 6 km

1 8 Zlatko Piperski individualac 24,36
2 35 Ljuba Stevanović Veteran 30,31
3 146 Milan Subotić AK Cerski junaci 31,30
4 106 Radoman Đačić NRC 32,47
5 213 Mihajilo Topalović Era  Užice 33,10
6 30 Rade Obradović Visokogorci Srbije 33,25
31 Aleksandar Ilić BTL
7 105 Goran Antičević individualac 42,37
8 6 Branko Čiča Veteran 51,55
9 101 Žarko Ćebić Veteran 1:01,30
10 13 Vlada Stevanović PSK Balkan 1:04,04
11 11 Ljubomir Japundžić BMT 1:15,10

 

Broj učesnika po kategorijama
Kategorije Žene Muškarci Ukupno
Juniori do 20 4 7 11
Seniori  – 21-35 18 49 67
Mladji veteran – 35-45 18 11 29
Veteran – 45 – 55 9 12 21
Stariji veteran   55+ 1 12 13
Ukupno učesnika 51 91 142